Twoje korzyści

Nawiązując współpracę z naszym biurem rachunkowym otrzymujesz konkretne wsparcie, nie musisz śledzić ciągłych zmian w przepisach i marnować czasu na biurokrację, możesz rozwijać swój biznes, realizować hobby lub spędzić czas
z rodziną:

Grupa specjalistów

Grupa specjalistów

Nasz zespół tworzą specjaliści z zakresu księgowości, kadr i płac. Razem jesteśmy w stanie rozwiązać bardzo złożone problemy w poszczególnych obszarach Twojej działalności.

Dostępność

Dostępność

Mając do dyspozycji grono fachowców jesteśmy w stanie szybko zapewnić Tobie pomoc i wsparcie. Możesz się z nami konsultować także telefonicznie lub poprzez e-mail.

Aktualna wiedza

Aktualna wiedza

Śledzimy na bieżąco zmiany w ustawodawstwie oraz korzystamy z programów wspierających przetwarzanie danych. Bierzemy regularnie udział w szkoleniach podnosząc stale nasze kwalifikacje.

Doświadczenie

Doświadczenie

Nasi Klienci działają w różnych obszarach gospodarki, posiadamy doświadczenie i wiedzę w wielu dziedzinach związanych z handlem, usługami czy produkcją.

Poufność i dyskrecja

Poufność i dyskrecja

Wszelkie dane oraz informacje dotyczące Ciebie i Twoich pracowników pozostają tylko między nami a Klientem lub osobami upoważnionymi. Nie musisz się obawiać o ich bezpieczeństwo. Dyskrecja jest częścią etyki zawodowej Doradcy Podatkowego.

Reprezentacja

Reprezentacja

Dokładamy starań by eliminować błędy w deklaracjach, podpowiadamy rozwiązania zgodne z obowiązującym prawem zmniejszając ryzyko kontroli. W przypadku podjęcia przez urzędy czynności sprawdzających reprezentujemy Klientów oszczędzając ich czas.