Inter Kodex

Kancelaria Doradcy Podatkowego

Działamy nieprzerwanie od 1993 roku. Posiadamy licencję Doradców Podatkowych Ministerstwa Finansów o numerze 07298 oraz polisę OC w zakresie odpowiedzialności za prowadzenie księgowości. Nasza wiedza i doświadczenie w sprawach księgowo - podatkowych pozwala z powodzeniem doradzać firmom już przeszło 20 lat!

Grono Targowe

Należymy do Grona Targowego Kielce i w ramach tej Izby Gospodarczej angażujemy się we wzmacnianie powiązań między lokalnymi firmami i otoczeniem instytucjonalnym. Wspieramy rozwój naszego regionu, nasi partnerzy mogą być również Twoimi partnerami.

Klub 100

Sponsorujemy drużynę piłkarzy ręcznych Vive Targi Kielce, która od wielu lat godnie reprezentuje nasz region. Dzielimy razem sukcesy i porażki.

Praktyki i staże

Umożliwiamy młodzieży zdobycie konkretnych umiejętności oferując praktyki, przyjmujemy również osoby bezrobotne na staże, niektórzy wiążą się z nami na dłużej, kontynuując swoją karierę.

Doświadczony zespół


Danuta Papaj

Danuta Papaj

Doradca podatkowy

d.papaj@interk.pl
+48 604 170 834

Justyna Kobos

Justyna Kobos

Księgowa

j.kobos@interkodex.pl
+48 504 132 015

Dorota Szewczyk

Dorota Szewczyk

Kadry i płace

d.szewczyk@interkodex.pl
+48 504 132 013

Beata Kogut

Beata Kogut

Księgowa

b.kogut@interkodex.pl
+48 664 714 117

Monika Dzierwa

Monika Dzierwa

Księgowa

m.dzierwa@interkodex.pl
+48 504 132 012

Kamila Kondracka

Kamila Kondracka

Księgowa

k.kondracka@interkodex.pl
+48 504 132 141