Oferta biura rachunkowego

Obsługujemy firmy z różnych branż z terenu Kielc i województwa świętokrzyskiego. Do głównych obszarów naszych kompetencji należą:

biuro rachunkowe kielce

Księgowość

Prowadzenie uproszczonej księgowości podmiotów gospodarczych. Książka przychodów i rozchodów, karta podatkowa oraz ryczałt ewidencjonowany dla spółek i osób fizycznych.

Kadry i płace

Kadry

Kompleksowa obsługa spraw związanych
z obszarem kadr i płac w firmach naszych Klientów. Rozliczenia roczne, teczki akt osobowych, PFRON, sprawozdania GUS, dokumentacja ZUS, sporządzanie umów o zatrudnienie.

Rozliczenia

Rozliczenia

Sporządzamy rozliczenia PIT, deklaracje VAT, rozliczenia z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, Urzędem Skarbowym oraz reprezentujemy naszych Klientów w trakcie kontroli.

Doradztwo

Doradztwo

Pełna pomoc w optymalizacji kosztów prowadzenia działalności gospodarczej łącznie z analizami finansowymi oraz wsparcie przy zakładaniu nowych podmiotów. Doradzamy formę opodatkowania i wykonujemy niezbędne zgłoszenia.

pozyskiwanie środków

Pozyskiwanie środków

Pomagamy w aplikowaniu o środki strukturalne i fundusze UE a także sporządzamy ich rozliczenia. Mamy na swoim koncie wiele zrealizowanych projektów. Uzyskaj z nami dofinansowanie dla swojej firmy.

e-archiwum

E - archiwum

Uruchamiamy nową usługę archiwizacji danych na serwerach. Niedługo dostęp do informacji archiwalnych stanie się dużo prostszy a zarazem bezpieczny. Pomożemy Ci również spełnić obowiązek przechowywania danych pracowniczych.